Zestawy prezentowe „Zrób to sam” pod Twoją choinką

Zestawy prezentowe

Tak, jak Wam obiecałam, przybywam z drugim prezentownikiem. Tym razem zestawy „Zrób to sam”, kursy, boxy oraz wzory. Stwierdziłam, że lepiej rozdzielić te dwa wpisy. Jednak co innego gotowy prezent a zestaw do samodzielnego zrobienia. Nie wiem jak Wy, ale ja kocham takie zestawy 🙂 Raczej nie dostaję ich w prezencie, ale sama je sobie kupuję. Rok temu był to kurs tkania makatek, w tym roku tkanie na kole, a w planach mam jeszcze kaligrafię.

Oba wpisy prezentowe pokazują, jak wiele mamy twórczych kobiet. Zarówno w tym, jak i w poprzednim wpisie znalazły się same kobiety. Zobaczcie, kogo mamy tym razem.

Speckled Fawn

Speckled Fawn (Nakrapiany Jelonek) to nazwa pracowni, która zajmuje się tworzeniem filcowanych figurek, zarówno dzikich, jak i domowych zwierząt. Kasia w swoich pracach inspiruje się magią, którą możesz poczuć w samym sercu lasu.

Drugą stroną działalności Kasi jest uczenie filcowania innych. Robi to na okazjonalnych warsztatach a przede wszystkich poprzez swoje kursy filcowania dla początkujących. Obecnie dostępnych jest sześć różnych, a w opracowaniu jest siódmy. Każdy z nich poprowadzi Cię krok po kroku, aż do ukończenia wybranej figurki. Kursy zawierają wszystkie potrzebne materiały, książeczkę z instrukcją i, co chyba najważniejsze, dostęp do video lekcji, dzięki którym filcowanie będzie dla Ciebie dziecinnie proste. Na okres świąteczny szczególnie polecany jest kurs filcowania Świątecznej Myszki, który w zeszłym roku okazał się prawdziwym hitem.

https://pracowniaspeckledfawn.pl/

https://www.facebook.com/myspeckledfawn

https://www.instagram.com/speckledfawn_felting/

https://www.youtube.com/channel/UC8Br5lYmQsXYnF8E726Wzpg

Letteringuje

Patrycja od ponad 6 lat zajmuje się Letteringiem, czyli technikami nowoczesnej kaligrafii. Uczy jak pięknie pisać oraz sama tworzy autorskie prace i plakaty. Uwielbia spędzać czas na przekładaniu liter na papier, jednocześnie dając słowom piękny wydźwięk. Litery, słowa, teksty pięknie wpisują się w nasze otoczenie i przestrzeń dodając jej charakteru. Prowadzi co jakiś czas warsztaty, jeździ na targi i organizuje live na instagramie, by tylko mieć kontakt ze swoimi obserwatorami i wspólnie tworzyć literowe dzieła. Chce zarażać innych literkami, pokazywać, jak można ciekawie spędzać wolne chwile. Kaligrafia to nie tylko piękno, to również spokój. Pisząc, robiąc coś manualnie, własną ręką pobudzamy nasz mózg do działania i połączenia nerwowe uaktywniane są do naszego rozwoju. W tym roku Patrycja stworzyła nowy projekt, BrushBOX, czyli pudełko pełne Brush Letteringowych przyjemności. Od pisadeł, brushpenów, długopisów, mazaków przez farby, pędzelki, pasty, papiery, kartki, pocztówki, naklejki, skrawki, gazetki, ulotki, deski drewienka, płótna, arkusze, wzorniki po zeszyty, poradniki, notesy… Każdy BOX jest inny i każda edycja opierać się będzie o inne literkowe cuda. Paczka wysyłana jest raz na kwartał i nawiązuje do ogłaszanego wyzwania na instagramie. Narzędzia i wyposażenie BOX’a dobierane jest wg poziomu zaawansowania, wielkości paczki i tematu wyzwania.

www.instagram.com/letteringuje

www.letteringuje.pl

www.pracowniapatki.pl 

ATRAM Marta Siebert

Marta tworzy na drutach wzory, aby każdy mógł samodzielnie nauczyć się dziergać i poleca tu wzory krok po kroku, czyli kursy od podstaw. Jeżeli potraficie już dziergać możecie kupić wzór i samodzielnie stworzyć coś mięciutkiego

Marta spełnia też marzenia innych o dobrych jakościowo, nie zawierających akrylu, wyrobach z wełny i tworzy je na zamówienie. Jeśli nie potrafisz robić na drutach, a masz ochotę na czapkę, rękawiczki, skarpety lub coś większego z włóczki, koniecznie zajrzyj na jej profil.

Druty to przyjemność, relaks i zarazem coś co możemy nosić lub obdarować innych. 

https://atramwloczki.com

https://www.instagram.com/atram_martasiebert/

KNOT & MORE

Magda prowadzi sklep internetowy, w którym możecie zakupić sznurki i akcesoria do makramy. Sprzedawane tam sznurki są najwyższej jakości, posiadają też certyfikat OEKO-TEX, co znaczy, że mogą być używane również do tworzenia ozdób dla dzieci i niemowląt. W tym roku Magda wprowadziła nowy produkt do swojej oferty a mianowicie zestaw do samodzielnego zrobienia sznurkowej tęczy. Jest to zestaw, który mogą wykorzystać nie tylko dorośli, ale również dzieci w wieku od 7 roku życia. Taki prezent jest nie tylko ładny, ale też rozwijający. Jest świetnym treningiem motoryki małej.

https://knotandmore.com

https://www.instagram.com/knot_and_more/

Odręcznie

Na koniec moja skromna osoba 😉 Jak już wiecie, prowadzę pracownię makramy. Tworzę w niej makramy, łapacze snów, anioły i wiele innych sznurkowych tworów. W ofercie mam też kursy dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Każdy kurs to film z dokładnym instruktażem krok po kroku. Kursy są w wersji PRO i LITE. Wersja PRO obejmuje nagranie oraz wysyłkę niezbędnych materiałów. Wersja LITE to dostęp do nagrania. Od niedawna zmieniłam dostęp do moich filmów i każdy, kto wykupi mój kurs ma nieograniczony czasowo dostęp do nagrania. W moim sklepie znajdziecie też MAKRAMA BOX, czyli pudełko pełne sznurków i akcesoriów niezbędnych do rozpoczęcia swoje przygody z makramą. Kupując takie pudełko, możecie stworzyć naprawdę dużo. W jego skład wchodzą: sznurek pleciony 5mm, sznurek pleciony 3mm, sznurek skręcany 3mm, miara drewniana, szczotka do rozczesania sznurka, 2 profile drewniane oraz drewniane kółka.

https://makrama.shop

https://kursy.makrama.shop

https://instagram.com/odrecznie.pl

Miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *